- FOTOGRAFIE -

katering poznań

Catering Poznań

Oferujemy usługi gastronomiczne w pełnym zakresie: przygotowanie potraw, dowóz do Klienta, obsługa kelnerska i własny sprzęt gastronomiczny.

Organizujemy wszelkiego rodzaju:


Catering w Poznaniu

Nasz catering to świeże i smaczne posiłki, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny. Posiadamy dużą praktykę i doświadczenie w zakresie żywienia zbiorowego. Obsługujemy głównie terene wielkopolski oraz wojewódźtw ościennych.

Podawane potrawy układa w menu klient zgodnie ze swoimi upodobaniami. Naturalnie każde przyjęcie starannie przygotowujemy, tak aby oddać charakter uroczystości.

Klientom lubiącym orginalne pomysły stwarzamy niepowtarzalne okazje i klimat do realizacji przyjęcia według własnych potrzeb.

Nasza Firma odpowiedzialna za catering zadba również o odpowiednie ustawienie stołów ich dekoracje a także aranżację całego wnętrza w którym będzie odbywała się impreza. W zależności od ilości osób na danej imprezie, możemy też skorzystać z obsługi kelnerskiej, która w zdecydowany sposób usprawni nakładanie, podawanie czy roznoszenie posiłków wśród gości.

Wielkopolski Catering

Jeśli zażyczymy sobie potraw gorących możemy też liczyć na kucharza, który będzie odpowiedzialny za ich stałą, gorącą przydatność do spożycia w profesjonalnych podgrzewaczach. Współczesny catering to doskonała forma zorganizowania imprezy w miejscu które my wybieramy, które jest dla nas dogodne i atrakcyjne.

O tym jak ważną rolę odgrywa we współczesnej gastronomi catering, przekonujemy się choćby organizując imprezę zakładową na łonie natury w sytuacji braku jakichkolwiek obiektów gastronomicznych na miejscu. Mając miejsca noclegowe wystarczy wtedy sporych rozmiarów namiot, stoły, parę krzeseł - to wszystko możemy Państwu zaoferować. Taki rodzaj usługi gastronomicznej jak catering, sprawdza się w tego typu sytuacjach idealnie.

Jako organizator nie muszą Państwo martwić się o przechowywanie posiłków, napojów, nie interesuje Państwa sprawy naczyń czy sztućców. Wszystko to zostanie dostarczone na czas i odpowiednio przygotowane do konsumpcji. Jesteśmy "numerem jeden" jeśli chodzi o najczęściej wybeiraną firmę w usługach Poznańskiego Cateringu